Wakacje w Toskanii.pl powstały po to by  połączyć moją wrodzoną miłość i otwartość do ludzi z pasją do smakowania i poznawania Toskanii. Nasza firma jest pośrednikiem i organizatorem usług turystycznych świadczonych i dostarczanych przez zaprzyjaźnionych i wyselekcjonowanych przez nas współpracowników w Toskanii.

Nie jesteśmy wielkim przedsięwzięciem
dlatego staramy się bardziej!

Sprawdź nas w bazie ministerstwa sportu i turystyki

facebook_badgePodoba Ci się nasz serwis?
Kliknij Like na facebook!

 

 

Proponujemy Państwu smakowanie i zwiedzanie Toskanii w sposób dopiero od niedawna doceniany przez turystów. “Slow vacation” – to sposób poznawania pięknej Toskanii przez kontakt z kulturą i codziennym życiem miasteczek w Toskanii.

Zapraszamy Państwa do Toskanii gdzie proponujemy spersonalizowane pakiety wakacyjne, „szyte na miarę” zgłaszających się do nas klientów indywidualnych i zorganizowanych grup tematycznych. Proponujemy też same noclegi w kameralnych, klimatycznych gospodarstwach agroturystycznych położonych w różnych częściach Toskanii.

Ewa Bagińska,

urodziłam się w 1974 roku w Warszawie gdzie mieszkam do dzisiaj. Mając 10 lat pierwszy raz odwiedziłam Toskanię. Od tego momentu jestem w Toskanii parę razy w roku szukając nowych miejsc i atrakcji dla klientów, jak również na moje krótsze lub dłuższe wakacje. Od zawsze wysyłałam do Toskanii moich znajomych, organizując im czas, wynajmując apartamenty, i służąc poradami podczas ich pobytów na wakacjach.
Ukończyłam Szkołę Główną Handlową, Międzynarodowe Stosunki Polityczne. Skończyłam Studium Stenotypii i Języków Obcych w Warszawie, kierunek Transport Lotniczy, który również jest moją pasją. Przez ponad 10 lat pracowałam dla linii lotniczych (Polskie Linie Lotnicze LOT i Brytyjskie Linie Lotnicze – British Airways), gdzie nauczono mnie jak dbać o klientów, pasażerów i jak zarażać ich pasją i miłością do podróży i “po nowe”. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci (Mikołaja, Matyldy i Marysi). Matylda urodziła się z  Zespołem Downa i wiedziałam, że mój powrót na lotnisko do pasażerów jest niemożliwy. Wtedy mój mąż zadał mi pytanie dlaczego nie miałabym zająć się Toskanią.  Dalej robiłam to co kocham, ale i byłam blisko Matyldy, wtedy potrzebującej trochę więcej atencji i czasu. I tak zaczęłam powoli uruchamiać i rozwijać moją firmę.
Uwielbiam żyć, stawiać sobie nowe cele, wyzwania i patrzeć jak się realizują i aklimatyzują w moim życiu.
Biegam, nurkuje, jeżdżę na nartach, rowerze, łyżwach, wrotkach.

 

 

Twój komentarz

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.