25/
11/2014
Oceń artykuł:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
ocena: 4,00 na 5 możliwych
na podstawie 1 głosujących osób.
Loading...

Motocyklem przez Toskanię

Atrakacja przygotowana dla fanów wielkich motorów. Toskania jest fantastycznym miejscem do jeżdżenia motorem po krętych drogach okalających wzgórza. Poczujesz wolność i będziesz podziwiać przepiękne krajobrazy.

Jeśli przyjedziesz do Toskanii swoim własnym motorem, wraz z lokalnym przewodnikiem możesz wybrać się na wycieczki proponowanymi trasami. Przewodnik pokaże Ci miejsca, do których sam prawdopodobnie mógłbyś nie dotrzeć.

Jeśli nie posiadasz swojego motoru, ale masz uprawnienia do jego prowadzenia oraz umiejętności, możesz wypożyczyć motor (Harley Davidson) i wraz z lokalnym przewodnikiem przejechać proponowane trasy.

Podczas wycieczki będziecie zatrzymywać się w ciekawych miejscach oraz przewodnik poleci miejsce, gdzie wspólnie możecie zjeść obiad i spróbować lokalnych potraw.

 

PROPONOWANE TRASY

TRASA 1 – około 80 km

Wycieczka rozpoczyna się w Sienie, następnie jadąc drogą krajową dotrzecie do Pianella, Castle Broglio, Radda in Chianti, Castellina in Chianti i Monteriggioni. Z Moteriggioni wracacie z powrotem do Sieny.

TRASA 2 – około 100 km

Wycieczka rozpoczyna się w Sienie. Następnie dojeżdżacie do Asciano, Chiusure, Torrenieri, Montalcino i Bianconvento. Z Bianconvento wracacie z powrotem do Sieny.

TRASA 3 – około 120 km

Wycieczka rozpoczyna się w Sienie. Następnie dojeżdżacie do Buonconvento, San Quirico D’orcia, Bagno Vignoni i Pienza. Z Pienza wracacie z powrotem do Sieny.

Możesz wybrać jedną, dwie lub trzy trasy, na każdą potrzebujesz przeznaczyć jeden dzień.


Ceny

  • 200 Euro dziennie za osobę przy rezerwacji 3-5 motorów. Dodatkowy koszt za obiad 30 Euro lub
  • 240 Euro dziennie za osobę przy rezerwacji 1-2 motorów. Dodatkowy koszt za obiad 30 Euro.

Cena nie zawiera kosztu benzyny i wyżywienia.

W przypadku wypożyczenia motoru należy doliczyć kaucję zwrotną za motor w wysokości 2500 Euro.

Jeśli jesteś zainteresowany wycieczką na motorze podczas swojego pobytu w Toskanii, poinformuj nas o tym jak najszybciej, najlepiej jeszcze przed rezerwacją pobytu wyślij e-mail.

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Rezerwacja miejsca w Toskanii

Wypełnij formularz! Skontaktujemy się z Tobą by potwierdzić otrzymanie zgłoszenia. Potwierdzimy dostępność miejsc i ostateczną cenę.
Jeżeli potrzebujesz ubezpieczenia, samochodu lub informacji o atrakcjach w okolicy tej willi - napisz to w formularzu.

Zapytaj o wakacje


:
:The following two tabs change content below.
zuza

zuza

Zuza.... Z wykształcenia marketingowiec, prywatnie szczęśliwa mama trójki dzieci. Uwielbia robić zdjęcia, gubić się w nowych miejscach, poznawać nowych ludzi i dobrą kawę.
zuza

Ostatnie wpisy zuza (zobacz wszystkie)

Twój komentarz

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.