15/
12/2014
Oceń artykuł:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
ocena: 4,50 na 5 możliwych
na podstawie 2 głosujących osób.
Loading...

Toskania dla biegaczy

TRASYDSC_5545

Krajobraz Toskanii oferuje wiele różnych rodzajów terenu dla biegaczy, od tras miejskich, przez trasy leśne i polne do tras górzystych. Ponieważ dni są długie, a wieczory ciepłe, nawet jeśli Twoje wakacje będą wypełnione innymi atrakcjami, łatwo znajdziesz również czas na swój trening.

W POSZUKIWANIU ENERGII

Intensywne, krótkie bądź długie, biegi w otoczeniu natury, z pięknybieg_phonemi widokami, na pewno dodadzą Ci energii na kolejne dni. Treningi w połączeniu ze zdrowym jedzeniem, poprawią twoje samopoczucie i wrócisz do domu sprawniejszy niż kiedykolwiek.

 

UWAGA

Pamiętaj by zabrać ze sobą odpowiednie obuwie i ubranie oraz aby nigdy nie biegać podczas dnia, gdy jest gorąco. Nie zapomnij również o częstym uzupełnianiu płynów.

 

Jeśli chcesz podczas swojego pobytu w Toskanii trenować bieganie poinformuj nas o tym jak najszybciej, pomożemy wybrać odpowiednie zakwaterowanie dla Ciebie – wyślij e-mail.

Rezerwacja miejsca w Toskanii

Wypełnij formularz! Skontaktujemy się z Tobą by potwierdzić otrzymanie zgłoszenia. Potwierdzimy dostępność miejsc i ostateczną cenę.
Jeżeli potrzebujesz ubezpieczenia, samochodu lub informacji o atrakcjach w okolicy tej willi - napisz to w formularzu.

Zapytaj o wakacje


:
:The following two tabs change content below.
zuza

zuza

Zuza.... Z wykształcenia marketingowiec, prywatnie szczęśliwa mama trójki dzieci. Uwielbia robić zdjęcia, gubić się w nowych miejscach, poznawać nowych ludzi i dobrą kawę.
zuza

Ostatnie wpisy zuza (zobacz wszystkie)

  • Sabina
    2 lata temu

    Polecam bieganie w Toskanii! Widoki są przepiękne! można biec i biec i nigdy nie kończyć. Właśnie wróciliśmy z Toskanii wypoczęci, wytrenowani, opalenii i z mnóstwem pikęknych zdjęć. Na każdym wybiegu robiliśmy kilkuminutowe przerwy na wodę, a ja przy okazji robiłam zdjęcia.
    Biegałam w wielu pięknych miejscach, ale Toskania jest wyjątkowa!

Twój komentarz

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.