28/
03/2012
Oceń artykuł:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
ocena: 4,00 na 5 możliwych
na podstawie 1 głosujących osób.
Loading...

Słabości Włochów. Samochody i kobiety

Włoskie uwielbienie dla piękna

Włochy słyną na całym świecie ze swojej niezwykłej kuchni, pięknej architektury, a także z romantycznych i zawsze gotowych do flirtu mężczyzn. Która z pań nie marzy o namiętnym włoskim kochanku szepcącym wyznania w najromantyczniejszym języku Europy (tak, francuski to przeżytek, włoski ma w sobie więcej zmysłowości). Należy jednak pamiętać, że choć Włosi kochają wszystkie kobiety, w ich sercu króluje niepodzielnie tylko jedna przedstawicielka płci pięknej, a mianowicie mama.

Kobiety w życiu włochów

Włoscy mężczyźni są w bliskich relacjach ze swoimi matkami. To do nich zwracają się po radę, więc starając się zdobyć serce mieszkańca Toskanii, lepiej od razu wkupić się w łaski jego mamusi. Trzydziestolatek, który odwiedza mamę niemal codziennie, aby ta zrobiła mu pranie i przygotowała obiad nie jest niczym nietypowym, w końcu jeden na trzydziestu Włochów odwiedza rodzinny dom codziennie. Naród ten cechuje niezwykły szacunek do rodziców, ale między matkami a synami istnieje wyjątkowa więź. Dlatego obcując z włoskimi mężczyznami prędzej czy później natrafimy na mammoni, czyli chłopców mamusi.

Nie przeszkadza to Włochom uwielbiać inne przedstawicielski płci pięknej. Włoskie społeczeństwo jest nadal bardzo tradycyjne, dzięki czemu tamtejsi mężczyźni pozostali męscy. Kobieta odgrywa tu ważną społecznie rolę (za co należałoby podziękować wszystkim mamusiom), dlatego każdy prawdziwy Włoch zna i spełnia kobiece potrzeby i fantazje. Wrodzona pewność siebie mieszkańców Italii sprawia, że nie odpuszczają żadnej okazji do flirtu. W każdej kobiecie potrafią dostrzec piękno, dlatego turystki tak chętnie wpadają w ich ramiona. Dużo mówi się o romantyzmie Włochów, jednak jest on niczym w porównaniu z włoską namiętnością. W żyłach włoskich mężczyzn płynie naprawdę gorąca krew, która sprawia, że ich temperament jest równie gorący. Niestety, z tego samego powodu potrafią być zazdrośni i zaborczy. Jedno jest pewne – Włosi kochają kobiety i jest to miłość odwzajemniona.

Włoskie samochody

Mężczyźni ze słonecznej Italii szaleją także na punkcie samochodów i to szybkich. Włochy mają jeden z najwyższych wyników pod względem ilości aut przypadających na jednego mieszkańca. Tu z transportu publicznego korzystają głównie turyści. I nic w tym dziwnego. W końcu to Włochy są ojczyzną takich marek jak Ferrari, Maserati, Alfa Romeo czy Lamborghini. Samochody są dla Włochów tym, czym buty dla Włoszek – wypada zmieniać je co sezon, żeby być w zgodzie z najnowszymi trendami. Dwuletnie auto jest często postrzegane jako niemodne. Włoscy mężczyźni prowadzą tak jak żyją – szybko, z pasją i zadziornością. To jedni z najlepszych kierowców w Europie, którzy traktują swoje samochody jak piękne kobiety – z szacunkiem i uwielbieniem.

Za kierownicą czy w sypialni – Włochów zawsze cechuje pasja. Ich słabość do kobiet i samochodów nie jest niczym złym, wręcz przeciwnie, pozwala im lepiej korzystać z życia. Włoscy mężczyźni, to obok pizzy, szablonowy „produkt” z Półwyspu Apenińskiego.

The following two tabs change content below.

Tomek (obsługa)

Ostatnie wpisy Tomek (obsługa) (zobacz wszystkie)

  • Aneta
    5 lat temu

    Witaj, już na pierwszy rzut oka widać, że to co robisz – robisz z wielką pasją. Podróż do Toskanii planujemy…

Twój komentarz

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.