27/
09/2012
Oceń artykuł:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
ocena: 3,00 na 5 możliwych
na podstawie 1 głosujących osób.
Loading...

Wyjazd dużą grupą do Toskanii

Jeśli nasi znajomi mają dzieci, podwójnie korzystamy na takim wyjeździe. Dorośli mają spokój, bo maluchy zajmują się same sobą. Dzieci są również bardzo szczęśliwe, bo mogą cieszyć się piękną pogodą i towarzystwem rówieśników. W Polsce latem często leje i dzieci się nudzą. We Włoszech każdy dzień spędzają na świeżym powietrzu.

Wakacje w Toskanii to dobra okazja do tego, aby odreagować. Warto pójść za przykładem Włochów, którzy biesiadują od rana do wieczora. Tu można nauczyć się gotować i zaznajomić maluchy z nowymi smakami. Wieczorne grille z frutti di mare to niezapomniane przeżycie. Jedzenie we Włoszech ma niepowtarzalny smak, którego w domu nie da się odtworzyć. Oczywiście ci, którzy wolą aktywnie spędzać czas, mogą zwiedzać. W przypadku większej grupy zawsze znajdzie się ktoś o podobnym oczekiwaniach. Podczas gdy jedni pojadą do Florencji, reszta przygotuje pyszny obiad. Jeśli część znajomych zdecyduje się na zakupowe szaleństwo, inni będą mieli czas, na przykład, na wycieczkę rowerową. Nie ryzykujemy tego, że nie będzie komu zająć się dziećmi, a to największy plus. W grupie z pewnością znajdzie się miłośnik sportu, który zorganizuje liczne atrakcje zaczynając od tenisa a na pływaniu kończąc.basen-dzieci

Panie mogą w końcu nacieszyć się towarzystwem swych koleżanek i poplotkować. Choć nie wszystkie usłyszane informacje są użyteczne, chodzi o bliskość z drugim człowiekiem. Dzieci natomiast mają okazje obserwowania swoich kolegów i uczenia się od siebie. Mogą podłapać nowe hobby lub odważyć się i zrobić coś, na co wcześniej brakowało im śmiałości.

Oczywiście, istnieje ryzyko, że w końcu zapragniemy prywatności. Jednak problem ten nie jest wcale poważny, gdyż każdy ma swój apartament. W danym momencie wystarczy odłączyć się od grupy i posiedzieć w samotności z laptopem czy książką. Samotny spacer również pozwoli zregenerować siły.

Wyjazd grupą to również spore oszczędności. Zakupy spożywcze dla dużej grupy wychodzą taniej, transport również. Jednak największe oszczędności daje wynajem całego domu zamiast wynajmować poszczególne apartamenty.

Przykład: Grupa 12 osobowa w najdroższym sezonie czerwiec – sierpień 2012

Typ lokalizacji – ile osób dorosłych Cena za tydzień Lokalizacja
Willa 1 12 osób 2290 Euro za tydzień Szczegóły
Willa 2 12 osób 2090 Euro za tydzień Szczegóły
3 apartamenty 4 osobowe 2970 Euro za tydzień Szczegóły
3 apartamenty 4 osobowe 2280 Euro za tydzień Szczegóły
3 apartamenty 4 osobowe 3480 Euro za tydzień Szczegóły

Przykład: Grupa 22 osobowa w najdroższym sezonie czerwiec – sierpień 2012

Typ lokalizacji – ile osób dorosłych Cena za tydzień Lokalizacja
Luksusowy Pałac dla 22 osób 3000 Euro za tydzień Szczegóły
5 apartamentów 4 osobowych 4950 Euro za tydzień Szczegóły
5 apartamentów 4 osobowych 3800 Euro za tydzień Szczegóły
5 wyjątkowych apartamentów 4 osobowych 5800 Euro za tydzień Szczegóły

Wakacje są tylko raz do roku, dlatego należy dobrze je wykorzystać. Nie ma nic lepszego od radosnych chwil spędzonych z ludźmi, którzy nas rozumieją. Potem przez cały rok można oglądać wspólne zdjęcia, wspominać i robić
plany na następne lato w Toskanii.

The following two tabs change content below.

Tomek (obsługa)

Ostatnie wpisy Tomek (obsługa) (zobacz wszystkie)

Twój komentarz

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.